Konkurs plastyczny „Mój Elbląg”

Fundacja Elbląg zaprasza do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci z elbląskich przedszkoli. Konkurs oczekuje prac twórczych i z dużą wyobraźnią, które będą przedstawiać nasze miasto Elbląg. Prace są przyjmowane do 16 stycznia 2018 r. w siedzibie Fundacji.

Celem Konkursu jest podkreślenie znaczenia „mojej małej ojczyzny” w kształtowaniu osobowości dziecka, uwrażliwianie dzieci na piękno otaczającej architektury, pobudzanie dziecięcej wyobraźni plastycznej oraz prezentacja możliwości twórczych dzieci w dziedzinie plastyki.

Z nagrodzonych prac zostaną stworzone pocztówki-cegiełki, które zostaną wykorzystane przez Fundację Elbląg do zbiórek publicznych na potrzeby osób wymagających wsparcia – podopiecznych Fundacji.

Na odwrocie pracy należy podać:
Imię i nazwisko,
wiek,
kontakt do rodziców/opiekunów
Prace plastyczne wraz z formularzem zgłoszeniowym przyjmuje biuro Fundacji Elbląg – od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, ul. Związku Jaszczurczego 17. Termin przyjmowania prac upływa 16 stycznia 2017 r. Regulamin Konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdują się w załączeniu obok.